ĢĒRBTUVJU DRĒBJU SKAPĪŠI, NO METĀLA

garderobes_skapisi_ar_info_plastmasas_tabulinam_pie_durvim_katram_darbiniekam

Pārdodam slēdzamus garderobes drēbju skapīšus darbiniekiem.

Katrs skapītis aprīkots ar drēbju pakaramā stieni, diviem āķīšiem uz stieņa, cepuru plauktiņu un dvieļu pakāršanas āķiti pie durvīm. Durvīs iekšpusē ir spogulītis un ārpusē kabatiņa darbinieka vārda izvietošanai. Vienai slēdzenei divas atsevišķas atslēgas. Ventilācijas atveres skapju priekšpusē durvīs augšā un apakšā nodrošina dabisku gaisa cirkulāciju. Durvīs gumijas buferi. Pieejama arī universālā atslēga visu slēdzeņu atslēgšanai.Izmēri: Skapīšu korpusu augstums 1800mm, dziļums 500mm (kopā ar soliņu – 740 mm), divi durtiņu platumi 300 un 400mm. Kājiņu augstums 140mm, soliņu augstums 405mm.

garderobes-skapisi-ar-ventilaciju-sem420w-garderobes-skapis-razots-polija

Lai nodrošinātu skapīšos gaisa cirkulāciju, skapīšu durtiņu priekšpusē augšā un apakšā ir izveidotas ventilācijas atveres.Pie skapīša durvīm var izvietot skapīša lietotāja vārdu, speciāli tam paredzētajā infotabuliņā  no caurspīdgas plastmasas.

2x400-gerbtuves-skapis-ar-starpsienu-un-plauktinu-un-drebju-pakaramo-stieni

Drēbju pakatamais stienis ar diviem atsevišķiem āķīšiem. Drutiņu iekšpusē spogulītis un āķītis dvieļa pakāršanai.Skapīšu metālasadalošā starpsiena, tā skapīti ar 400mm durtiņu platumu sadala 250mm/ 150mm.Sadalošā starpsiena iekļauta standart aprīkojumā 400mm platam skapim.

metala-garderobes-skapisu-sledzene-ar-2-atslegam

Metāla ģērbtuves skapīšu slēdzenes komplektā ar divām atsevišķām atslēgām. Šīm cilindra slēdzenēm par atsevišķu samaksu iespējams iegādāties universālo atslēgu, kura atver visas durvis, gadījumā, ja kāda no atslēgām tiek pazaudēta. Atslēgas nozaudēšanas gadījumā skapītis nav jāuzlauž lai nomainītu slēdzeni, jo to var atvērt ar universālo atslēgu.

izbidamais-solins-garderobes-skapim-sols-izvelkams-600mm

Skapīšu soliņi ar koka dēlīšiem pieejami dažādos platumos atbilstoši skapīša durtiņu skaitam. Soliņa rāmja augstums 390 mm. Soliņu metāla kāju galos plastmasas skrūves sola līmeņa izlīdzināšanai. Skapītis uz soliņa rāmja uzliekams un stiprināms ar divām skrūvītēm.

Pieejams arī izbīdāmais sols garderobes skapjiem, kas ļauj ietaupīt vietu.

garderobes-skapja-kaju-ramis

Skapīšu kājiņas 140 mm augstumā. Kājiņas katram skapītim ir visas četras kopā vienā rāmī. Skapītis uz rāmīša uzliekams un stiprināms ar četrām skrūvītēm. Rāmja platums atkarīgs no garderobes skapja durvju skaita.

Pieejami arī skapju cokoli.

Skapīšu, kājiņu un soliņu cenas skapīšiem apskatāmas:

https://noliktavupasaule.lv/noliktavu-aprikojums/metala-mebeles-skapji/garderobes-skapji/

garderobes-skapji-metala-skapji-gerbtuves-skapji-ar-solu

Dažāda platuma garderobes skapīši ar soliņiem.

dazadi-garderobes-skapji-dazadas-krasas-dazada-platuma-gerbtuves-skapji

Dažāda veida ģērbtuves skapīši. Garderobes skapji pieejami dažādās krāsās.

garderobes-skapji-ar-soliniem-gerbtuvei-un-dzeltenam-durvim

Ģērbtuves skapīši ar soliņiem