ĢĒRBTUVJU DRĒBJU SKAPĪŠI, NO METĀLA

garderobes_skapisi_ar_info_plastmasas_tabulinam_pie_durvim_katram_darbiniekam

Slēdzami garderobes skapīši darbiniekiem

Katrs skapītis aprīkots ar drēbju pakaramā stieni, diviem āķīšiem uz stieņa, cepuru plauktiņu un dvieļu pakāršanas āķiti pie durvīm. Durvīs iekšpusē ir spogulītis un ārpusē kabatiņa darbinieka vārda izvietošanai. Vienai slēdzenei divas atsevišķas atslēgas. Durvīs – gumijas buferi. Pieejama arī universālā atslēga visu slēdzeņu atslēgšanai.

IZMĒRI:

Korpusa augstums:1800 mm
Skapju dziļums:500 mm
Divi durtiņu platumi: 300 mm / 400 mm
Kāju augstums: 140 mm
Soliņu augstums:405 mm
garderobes-skapisi-ar-ventilaciju-sem420w-garderobes-skapis-razots-polija

 

Lai nodrošinātu skapīšos gaisa cirkulāciju, skapīšu durtiņu priekšpusē augšā un apakšā ir izveidotas ventilācijas atveres. Pie skapīša durvīm var izvietot skapīša lietotāja vārdu, speciāli tam paredzētajā infotabuliņā  no caurspīdgas plastmasas.

2x400-gerbtuves-skapis-ar-starpsienu-un-plauktinu-un-drebju-pakaramo-stieni

 

Drēbju pakaramais stienis ar diviem atsevišķiem āķīšiem. Drutiņu iekšpusē spogulītis un āķītis dvieļa pakāršanai. Skapīšu metāla sadalošā starpsiena, tā skapīti ar 400 mm durtiņu platumu sadala 250 mm /150 mm. Sadalošā starpsiena iekļauta standarta aprīkojumā 400mm platam skapim.

metala-garderobes-skapisu-sledzene-ar-2-atslegam

 

Metāla ģērbtuves skapīšu slēdzenes komplektā ar divām atsevišķām atslēgām. Šīm cilindra slēdzenēm par atsevišķu samaksu iespējams iegādāties universālo atslēgu, kura atver visas durvis, gadījumā, ja kāda no atslēgām tiek pazaudēta. Atslēgas nozaudēšanas gadījumā skapītis nav jāuzlauž lai nomainītu slēdzeni, jo to var atvērt ar universālo atslēgu.

izbidamais-solins-garderobes-skapim-sols-izvelkams-600mm

 

Skapīšu soliņi ar koka dēlīšiem pieejami dažādos platumos atbilstoši skapīša durtiņu skaitam. Soliņa rāmja augstums 390 mm. Soliņu metāla kāju galos plastmasas skrūves sola līmeņa izlīdzināšanai. Skapītis uz soliņa rāmja uzliekams un stiprināms ar divām skrūvītēm.

Pieejams arī izbīdāmais sols garderobes skapjiem, kas ļauj ietaupīt vietu.

garderobes-skapja-kaju-ramis

 

Skapīšu kājas 140 mm augstumā. Kājiņas katram skapītim ir visas četras kopā vienā rāmī. Skapītis uz rāmīša uzliekams un stiprināms ar četrām skrūvītēm. Rāmja platums atkarīgs no garderobes skapja durvju skaita.

Pieejami arī skapju cokoli.

Skapju, kājiņu un soliņu cenas apskatāmas:

https://noliktavupasaule.lv/noliktavu-aprikojums/metala-mebeles-skapji/garderobes-skapji/